AA1206FR-0724R9L
MFR.Part #
AA1206FR-0724R9L
JLCPCB Part #
C2114245
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.9Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS