AA1206FR-0724K9L
MFR.Part #
AA1206FR-0724K9L
JLCPCB Part #
C2114259
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS