AA1206FR-07243KL
MFR.Part #
AA1206FR-07243KL
JLCPCB Part #
C4323438
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS