AA1206FR-07240KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206FR-07240KL
JLCPCB Part #
C2114277
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS