AA1206FR-0723R7L
MFR.Part #
AA1206FR-0723R7L
JLCPCB Part #
C4284683
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS