AA1206FR-07237KL
MFR.Part #
AA1206FR-07237KL
JLCPCB Part #
C2114235
Description
-55℃~+155℃ 200V 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS