AA1206FR-0722RL
MFR.Part #
AA1206FR-0722RL
JLCPCB Part #
C2114249
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS