AA1206FR-07221KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206FR-07221KL
JLCPCB Part #
C2114289
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 221kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS