AA1206FR-071R62L
MFR.Part #
AA1206FR-071R62L
JLCPCB Part #
C4142873
Description
-55℃~+155℃ 1.62Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS