AA1206FR-071R24L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206FR-071R24L
JLCPCB Part #
C2128234
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.24Ω 250mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS