AA1206FR-071M54L
MFR.Part #
AA1206FR-071M54L
JLCPCB Part #
C2114433
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 250mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS