AA1206FR-071M07L
MFR.Part #
AA1206FR-071M07L
JLCPCB Part #
C2114502
Description
-55℃~+155℃ 1.07MΩ 250mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS