AA1206FR-071K74L
MFR.Part #
AA1206FR-071K74L
JLCPCB Part #
C2114505
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS