AA1206FR-071K5L
MFR.Part #
AA1206FR-071K5L
JLCPCB Part #
C4224039
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS