AA1206FR-071K33L
MFR.Part #
AA1206FR-071K33L
JLCPCB Part #
C2114516
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS