AA1206FR-07182KL
MFR.Part #
AA1206FR-07182KL
JLCPCB Part #
C4348519
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS