AA1206FR-0716R9L
MFR.Part #
AA1206FR-0716R9L
JLCPCB Part #
C2115004
Description
-55℃~+155℃ 150V 16.9Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS