AA1206FR-07150KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206FR-07150KL
JLCPCB Part #
C2114673
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS