AA1206FR-0714KL
MFR.Part #
AA1206FR-0714KL
JLCPCB Part #
C4164682
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS