AA1206FR-07147KL
MFR.Part #
AA1206FR-07147KL
JLCPCB Part #
C2114721
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS