AA1206FR-0713RL
MFR.Part #
AA1206FR-0713RL
JLCPCB Part #
C3967466
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS