AA1206FR-07124RL
MFR.Part #
AA1206FR-07124RL
JLCPCB Part #
C2114867
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS