AA1206FR-0711R8L
MFR.Part #
AA1206FR-0711R8L
JLCPCB Part #
C2114883
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS