AA1206FR-0711R3L
MFR.Part #
AA1206FR-0711R3L
JLCPCB Part #
C3967576
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS