AA1206FR-07113RL
MFR.Part #
AA1206FR-07113RL
JLCPCB Part #
C4284563
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS