AA1206FR-0710K2L
MFR.Part #
AA1206FR-0710K2L
JLCPCB Part #
C2116217
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS