AA0805JR-075K6L
MFR.Part #
AA0805JR-075K6L
JLCPCB Part #
C2099977
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS