AA0805JR-07270RL
MFR.Part #
AA0805JR-07270RL
JLCPCB Part #
C2099846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS