AA0805JR-0722KL
MFR.Part #
AA0805JR-0722KL
JLCPCB Part #
C2099868
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS