AA0805JR-07160RL
MFR.Part #
AA0805JR-07160RL
JLCPCB Part #
C4060247
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS