AA0805JR-0713RL
MFR.Part #
AA0805JR-0713RL
JLCPCB Part #
C2099967
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω 150V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS