AA0805JR-0712RL
MFR.Part #
AA0805JR-0712RL
JLCPCB Part #
C2099979
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω 200V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS