AA0805JR-0712KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0805JR-0712KL
JLCPCB Part #
C2099983
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 150V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS