AA0805FR-1318KL
MFR.Part #
AA0805FR-1318KL
JLCPCB Part #
C7059965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS