AA0805FR-079M09L
MFR.Part #
AA0805FR-079M09L
JLCPCB Part #
C2100782
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75V 9.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS