AA0805FR-0793K1L
MFR.Part #
AA0805FR-0793K1L
JLCPCB Part #
C2099057
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS