AA0805FR-0791RL
MFR.Part #
AA0805FR-0791RL
JLCPCB Part #
C4292580
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS