AA0805FR-078M06L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0805FR-078M06L
JLCPCB Part #
C2099603
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 8.06MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS