AA0805FR-0786K6L
MFR.Part #
AA0805FR-0786K6L
JLCPCB Part #
C4116859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS