AA0805FR-0784K5L
MFR.Part #
AA0805FR-0784K5L
JLCPCB Part #
C2099003
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS