AA0805FR-07845RL
MFR.Part #
AA0805FR-07845RL
JLCPCB Part #
C2099017
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50V 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS