AA0805FR-077R15L
MFR.Part #
AA0805FR-077R15L
JLCPCB Part #
C2109868
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS