AA0805FR-077M68L
MFR.Part #
AA0805FR-077M68L
JLCPCB Part #
C2099590
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 7.68MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS