AA0805FR-077K68L
MFR.Part #
AA0805FR-077K68L
JLCPCB Part #
C4332781
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS