AA0805FR-076M81L
MFR.Part #
AA0805FR-076M81L
JLCPCB Part #
C2099626
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 6.81MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS