AA0805FR-076K81L
MFR.Part #
AA0805FR-076K81L
JLCPCB Part #
C7059961
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS