AA0805FR-07681RL
MFR.Part #
AA0805FR-07681RL
JLCPCB Part #
C2099270
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS