AA0805FR-07665RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0805FR-07665RL
JLCPCB Part #
C4221310
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS