AA0805FR-07649KL
MFR.Part #
AA0805FR-07649KL
JLCPCB Part #
C3959921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS