AA0805FR-0761R9L
MFR.Part #
AA0805FR-0761R9L
JLCPCB Part #
C2099479
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS